7 Kasım 2012 Çarşamba

Bir Teşekkür...


    Bana uzaklardan çok cici bir paket geldi arkadaşlar, bu güzel hediyeleri gönderen canım arkadaşım Suzy' ye çok ama çok teşekkür ediyorum, sulu boya tabloları andıran desenlerde kumaşlar ve bordo renk dantel bir kumaş, hepsi çok tatlı. Üçü ile iglili planlarımı yaptım ama projeleri ne zaman hazırlayabilirim bilemiyorum, birinin projesi bir hayli farklı olsun istiyorum bakalım yapması hayli zaman  alacak birşey olabilir.. Öte yandan kahveler çok güzeldi, tam da tarif edildiği üzere yaptım; Bulgaristan'dan getirdiği kahveleri, gerçekten çok lezzetliydi,.. yeniden çok teşekkürler:)  Bu güzelim kumaşlarla ilgili projelerim hazırlanınca onlarla ilgili paylaşımlarımı da yapacağım.
 
   Devam eden birçok projeyi aynı anda yürütmeye çalışıyorum bazen; bir projeyi bitirmekten ziyade aynı anda birden çok projeye atılasım geliyor. Zaman zaman böyle yapmak istiyorum, sanırım herhangi bir nedeni yok:)), arada oluyor sanırım böyle şeyler herkese:))).  O nedenle en yakın zamanda zaten halen sürdürdüğüm projelerden hangisi biterse onu yayınlayacağım. Ardından sıra bu güzel kumaşlara gelecek. Sevgiler.
 
  

11 yorum:

 1. Projeler için sabırsızlanıyorummm:D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de canım:) elimdekiler biter bitmez sıra bu güzelliklerde;)

   Sil
 2. Oooo neler neler keser ,biçer ,diker ,giyersin sen şimdi :)
  Şirin kız sana her şey yakışır zaten,iyi günlerinde kullan hediyelerini.

  Canım benim sağdaki gadget çalışıyor. Ellerine sağlık !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. colette; çok teşekkür ederim Nilgün Abla'cığım;)
   rica ederim.

   Sil
 3. ne güzel ya hediye almak, bekliyoruz ne olacaklarını... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Swotpisces; ben de çok mutlu oldum, evet birşeyler olacak elimdekiler bitince;)

   Sil
 4. Kahvelerden bize de saklayın; bakarsınız sizin oralara da yolumuz düşer belli mi olur?

  Hediyeler çok zevkle seçilmiş besbelli; hadi bakalım onlarla sizin hamarat elleri birleşince neler neler çıkacak bekliyoruz valla :))
  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nurdan Hanım; ne iyi oluuur, o kadar mutlu olurum ki:). Saklamaz mıyım? seve seve..:) sizin de ifade ettiğiniz üzere bu işler hiç belli olmaz, buluşulur bir şekilde;) hoş gönüller bir zaten, yan yana da gelinince artık mutluluk kaç köşe olur bilemem:)), sevgi ve selamlarımla.

   Sil
 5. harika hediyeler ,ne kadar ince fikirler bayıldım...
  Artık ben de bloğunuzu takip ediyorum ...sevgiler

  YanıtlaSil
 6. MERHABALAR BIR YARDIM POSTU YAYINLAMAK İSTERMİSİNİZ :) KENDI BLOĞUMDADA YAYINLADIĞIM LINKINI AŞAĞIYA KOYDUĞUM PAYLAŞIMI BLOĞUNUZDA YAYINLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM:)SEVGİLER:)http://zuutrendss.blogspot.com/2012/11/pamuk-prenses-ve-palyaco.html

  YanıtlaSil
 7. canım hediyelerin cok guzelmiş..
  afiyetle iç kahvelerini..
  o guzel kumaşlardanda kimbilir ne güzel şeyler yaparsın sen şimdi..

  YanıtlaSil