11 Ekim 2013 Cuma

Rossmann Alisveriş Notları

 
 
   Rossmann İndirimlerinden yukarıda da gördüğünüz birkaç alışveriş yaptım, fazla bir şey almadım, çünkü ihtiyacım yoktu açıkçası; ama fiyatlar gerçekten çok uygundu..  hepsi iyi hoş da o bisküvi neyin nesi derseniz. Kaçamak o, araya karışanlardan,  Haylayf bisküvi ve Eti Burçakla yapılan müthiş bir lezzet tatmıştım, Rossann'ın içinde  raflarda  Haylayf  görünce hemen aldım, raflara pek bakmıyordum, halen çıkıp çıkmadığından bile emin değildim. Kozmetik arasına  sıkışan bu; kaçamağın, tarifini birgün paylaşırım, çünkü joker denilebilecek, enfes bir şey. En alttaki Karbonat ise artık evimin vazgeçilmezlerinden, Carrefour' dan aldıklarımdan. Karbonat heryerde kullanılıyor artık malumunuz, ben de bir kere tül beyazlatmada kullanmıştım eski yayınlardan bilirsiniz. Karbonatın kullanılmadığı alan kalmadı...
 
 
 
Bu desenli kurdele de Rossmann dan,  mutlaka kullanılacak bir yer bulurum, çok sevimli geldi.

21 yorum:

 1. Yaa ben de o kurdeleden istiyorum. rossmana bakmıştım ama yoktu hiç böyle şeyler. Hangi mağazasından aldınız siz?

  YanıtlaSil
 2. Haylayf hala satılıyor mu! Çocukluğumun büskivisi :) Afiyet olsun canım ve güle güle kullan aldıklarını :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ilk başta raflarda görünce ben de şaşırdım açıkçası:)..

   Sil
 3. Güzel şeyler almışsın sen de güle güle kullan:) Carrefour da bu karbonatlardan ben de aradım bulamadım. Hangi reyondaydı ki?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Baharat bölümünden aldım, sevgili Nilgün.. açık olarak satılan kısımlara bakınırsan bulabilirsin, ben de zor bulmuştum ilkin açıkçası;)..

   Sil
 4. Rossmannı seviyorum.Tüllerim yıkanacaktı acaba makinada karbonatı kullansam nasıl olur acaba ..Elimde uğraşamam çok yorucu olur. Yarın hemen almayım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Makineye de olur sanırım, neden olmasın, ama burada konu onun iki gün suyun içinde karbonatta beklemesiydi sanırım önemli olan, denenmeye değer;).

   Sil
 5. handancım aldıklarının hemen hemen hepsinden bende aldım rossmann'dan :)
  ama karbonat yok tabii , bakkaldada yok sinir oluyorum bulamayınca
  ben suya katıyorum alkali olması için
  öpüyorum tatlım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Tülay, ben de arada katıyorum, evet alkali olması için ben de kullanıyorum, İngiliz karbonatları da var eczaneden 3,5 tl ye aldım en son. Ama açık olunca pekçok şeye kullanıyorum iktisatlı oluyor;) Sevgiler canım.

   Sil
 6. Ya bu tarz seylere ihtiyac hep var :) evde olsa da var :)) cook zevkli cunku

  YanıtlaSil
 7. güle güle kulln cnm hepsi çok güzel ama o kerdele ne yaaa, aşık oldum off çok şeekeer!!! smsunda varsa gidicem ve alıcam kurdeleden....bi bakayım şimdi netten, var mı samsunda rossman..

  YanıtlaSil
 8. Güleryüzler kullan hepsini canım.
  Indirimleri görünce insan dayanamıyor :)

  YanıtlaSil
 9. Güle güle kullan hepsini canım.
  Indirim görünce insan dayanamıyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili Nur, çok teşekkürler, aynen insan indirim yazısını görmeye görsün, bakmadan edemiyor.

   Sil
 10. Güle güle kullan handancımm:)

  iyi bayramlar dilerim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler sana da canım, ben cevaplarımda geciktiğim için, geçmiş bayramını kutlarım demek daha doğru olacak, sevgiler.

   Sil
 11. aaaaaaaa cnmmmmm, ne güzel çeşitler bulmuşsun sen Rossmann'da! güle güle güzel günlerde kullan..Kurdela da ayrı bir şirin hiç farketmemiştim ben orada kurdela olduğunu:))))
  güle güle güzel günlerde kullan, tarifini merakla bekliyorum!
  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Melis'ciğim, beğenmene sevindim, kurdele benim çok hoşuma gitti, bir mağazaya girdiğimde kolay çıkamıyorum vaktim olduğu sürece uzun kalıyorum, kurdeleyi de o şekilde farkettim;)) sevgiler canım.

   Sil