10 Kasım 2014 Pazartesi

Sevgi, Saygı, Minnet ve Özlemle....


VE DAHA PEKÇOK NEDENLE......
 EŞSİZSİN.....!
ASLA ÖLMEYECEK ESERLERİN, DÜŞÜNCELERİN...Bugün uzun yazmayacağım, ama zamanı gelince uzun yazmama da kimse mani olamayacak. Halen lise talebesi kalanlar var çünkü, arada sarsmak gerek; dış güçlerin banka hesaplarını şişirdiği bir grup insan (!) ve  kendini gazeteci sanan bazı zavallılara inat! 

Atatürk sayesinde bir kadın gazeteci olarak ARZ-I EDAM (!) ediyorsun, yiyorsa şu "Şeriat isteriz"  diyorsunuz ya, işte o ülkelerde yapın gazeteciliğinizi de görelim GÜZEL BAYANLAR!!! Yaptırırlarsa yaparsınız!

   Ama yok oralar sizi açmaz çünkü sözde istersiniz ŞERİATI; ÖZDE hiçbinizin istediği yok ki ! İş güç; yalan dolan hile!!!.. YAŞAMAK İÇİN HEPSİNİN TERCİH ETTİĞİ YERLERİN ORTAK ÖZELLİĞİ :
ÖZGÜRLÜKLER ÜLKESİ;)))!  (Amerika ya da Avrupa Ülkelerini tercih ederler) E gitsenize biriniz de Şeriat ülkesine NEDEN BU KADAR RAHAT ÜLKELERİ SEÇİYORSUNUZ???!!!!!!E o zaman:
YAŞASIN ÖZGÜRLÜK!!;))))!!!!


 


7 yorum:

 1. Handan'cığım ağzına sağlık, kalemin dert görmesin. O kendini gazeteci sananlar senin kesip attığın tırnak olamazlar, ne güzel demişsin yiyorsa Suudi Arabistan'a gitsinler orada gazetecilik yapsınlar bakalım. Yazını bekliyorum.
  (yarın itibarıyla 20 gün internetsiz kalacağım ama 1 aralıkta inşallah görüşürüz yine:)
  sevgilerimle.

  YanıtlaSil
 2. ÖZGÜRLÜK VE BAĞIMSIZLIK BENİM KARAKTERİMDİR ...MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

  YanıtlaSil
 3. süper bir söz söylemisin helal olsun sözüne katiliyorum onlarin yaptigi sadece gösteriden ibaret
  ne mütlü türküm diyene
  sevgiler♥

  YanıtlaSil
 4. Ben en çok yiyen! diyeceğim kibarcası inanan kesime şaşıyorum , nasıl itibar edebiliyorlar bu söylemlere aklım almıyor.
  Öyle net yazmışsınki eklenecek hiç birşey yok ama neler yazılıyor çiziliyor ısrarla anlaşılamıyor :(

  YanıtlaSil
 5. Benim gibi düşünen insanların olduğunu görmek özellikle bu konuda beni çok sevindirdi, demek ki halaaa bir umudumuz var... Kalemine, güzel yüreğine sağlık...
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Paranın ve iktidarın kölesi olmuş karaktersizlere rağmen Atatürk'ü anlayan ve çok seven bir nesil yetişiyor. Kimse buna engel olamayacak. Unutmayacak ve unutturmayacağız...

  YanıtlaSil
 7. Umut dolu yazı olmuş.
  Onlarınki boş laf. Dediğin gibi madem özgür o ülkeler, hemen gidebilirler.
  Bizlere karamsarlığı kapılmadan cumhuriyetimize sahip çıkmak düşüyor.
  Sevgiler,

  YanıtlaSil