1 Haziran 2015 Pazartesi

İki Kalem Etek ve Panço


Merhaba,

İnstagramda üzerinde çalıştığım projeler varsa paylaşıyorum, bu iki kalem etek de üzerinde bir süredir çalıştığım  işler. Biri klasik arkadan kapalı yırtmaçlı kalem etek ve diğeri de ön yandan yırtmaçlı  bir çalışma  siyah renk olduklarından fotoğraflamakta her zaman olduğu gibi çok problem yaşadım, sayısız kere fotoğraf çekmeme rağmen ancak bu kadar olabildi, lütfen kusura bakmayın. 

Bir diğer çalışma ise instagramda bir süre önce paylaştığım ve ayrıntılarını paylaşacağıma instagramda birkaç arkadaşıma söz vermiştim. İşte detaylar...

Ve  panço...
 Görüldüğü üzere yandan sadece düğmeleri var, ben orjinalinde her iki kısımda da düğme bulunmasına rağmen tek tarafında  kullandım düğmeleri. Çünkü bir ucunu ister öne ister arkaya getirseniz de, diğer kısmı zaten sürekli açık kalmak durumunda o nedenle her iki kısma düğme yapmak istemedim..

  Pançonun detaylarında orjinali trikodan bir çalışma, her iki yanında düğmeleri var bunun özel bir anlamı yok alsında her iki tarafı da kullanılabilsin diye yapılmış ama ben tek tarafını düğmeli yaptım...

 


Bu da benim diktiğim panço
Umarım yapmak isteyenler için kolay bir örnektir.
13 yorum:

 1. Çok çok güzel olmuş güle güle kullanınnn insanın kendi diktiğini giymesi ayrı bir mutluluk olsa gerek :)

  YanıtlaSil
 2. Eline sağlık farklı olmuş..

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel olmuş; özellikle panco çok hoş:-)
  bende beklerim symcouture.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Cok basarili olmuslar ellerinize saglik.Panconun degisik kullanim sekli beni cezbetti.Kis icin bana yeni bir proje sanırım. .Sevgiler. .

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel olmuş hepsi de. Ellerinize sağlık.

  YanıtlaSil
 6. Sana bu renkler de yakışıyor. İyi günlerde kullan.

  YanıtlaSil
 7. İnstagramda sizi takibe almıştım ama yeni aldığım için bu pançoyu ve eteği kaçırmışım.güzel olmuşlar elinize sağlık...:)

  YanıtlaSil
 8. Sizi mimledim katılırsanız sevinirim http://tigrisdriver.blogspot.com.tr/2015/06/ben-kucukken-mim.html?m=1

  YanıtlaSil
 9. Etekler çok şık olmuş ama panço, değişik şekilde kullanılabilecek olması bakımından özellikle hoşuma gitti. Tam yuvarlak değil de köşeli olması ayrı salaş bir hava katmış.
  Ellerine sağlık, güzel günlerde keyifle giy Handan'cığım.
  Sevgilerimle

  YanıtlaSil
 10. Çok yakışmış, nasıl tatlı nasıl da beceriklisin, güle güle kullan, sevgiler kocaman :)

  YanıtlaSil
 11. Canım pançoyu çoook güzel kullanıp çok yakıştırmışsın kendine! Ayrıca enerjine her zaman hayranım:))) Yeni projelerin ise benim için hep bir heyecan ve merak sebebi zaten:P
  sevgiler

  YanıtlaSil
 12. Kalıp pratik ve bir okadar da şıkmış canım eline sağlık sana da çok yakışmış :)

  YanıtlaSil