6 Aralık 2012 Perşembe

Konu Kitap Olunca...

Ayşım Okudan'ın kitabı Ayışığı Kedisi;
Ayrıntılar blogunda; ben de en kısa sürede almak düşüncesindeyim. Kendisini tebrik ediyorum. Linke tıklarsanız, kitabı kazanma şansınız da olabilir, bir bakın isterseniz..:)http://moonlightcat13.blogspot.com/2012/11/9-cekilisime-hepiniz-davetlisiniz.html   Bir kitap tanıtımını da geç kalarak da olsa daha yapmak istiyorum. Tülin Hanım'ın da  (bulut gölgesi) içinde bir mektubu bulunan; sayfalarında 100'den fazla kadının babalarına yazdıkları mektuplara yer verilen bir çalışma; İmza: Kızın..

Geliri 21.Yüzyıl Eğitim Ve Kültür Vakfı (YEKÜV) tarafından ihtiyaç sahibi kız çocuklarının eğitimi için harcanacak.

 
Sevgiler:)....
 

4 yorum:

 1. Bir kitap kapağı ismine bu kadar mı uygun olur? Tüm kediciler okuyacak eminim. Ben de:))arkadaşını ben de tebrik ediyorum.
  sevgilerimle

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bücürükveben; evet çok uygun gerçekten:). Sevgiler.

   Sil
 2. Ayşım hanımın kitabına ilişkin ipucunu ilk kez gördüğümde ben de hem şaşırmış hem de çok sevinmiştim.

  Duyarlılıkları ve hassasiyeti çok gelişmiş üstelik tüm bunları dışa vurmayı becermiş insanları tanımanın bizi çok zenginleştirdiğini düşünenlerdenim. Kendimi o şanslı grupta hissetmekten dolayı da çok memnunun.

  Bu her ikisi birbirinden değerli ve güzel insanın yolları açık olsun; farklı hassasiyetlerini olabilecek en güzel biçimde ortaya koymayı başarmışlar gerçekten. Tebrik ederim.

  Siz bu yayınla duygularımı iletmeye aracı oldunuz; size de kocaman bir teşekkür gelsin benden!

  Sevgilerimle,

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nurdan Kanber: Nurdan hanım, rica ederim. Güzel insanlar tanımak insanların da hayatlarına ayrı bir pencere açıyor gerçekten.

   Sil